Klaus už se prý rozhodl. Premiérem bude Nečas

01.06.2010 20:10 | Zprávy

Server Euro.cz přišel s tím, že je prezident už rozhodnut, koho pověří sestavením vlády. Premiérem prý jmenuje Petra Nečase.

Klaus už se prý rozhodl. Premiérem bude Nečas

Volební lídr ODS má být novým premiérem a má být jmenován už 16. června. S tím v úterý večer přišel server Euro.cz. Informaci prý získal od dobře informovaného zdroje z prostředí koaličních jednání.

Prezident Václav Klaus by jménováním Nečase porušil zavedenou tradici, že první pokus o sestavení vlády získá šéf vítězné strany. V tomto případě tedy první místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: par

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

18:59 Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

Zdůvodnění drastické pokuty od Evropské komise pro sociální síť X podnikatele Elona Muska považuje ř…