Kolik ještě znásilněných a zavražděných dívek... Okamura zaznamenal incident s imigranty na německém koupališti. A vážně se neudržel

30. 7. 2019 17:05

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura zaznamenal článek serveru Spiegel Online o tom, že žadatelé o azyl budili značný rozruch na koupališti v německém Düsseldorfu. Podle Okamury jde o další z řady důkazů, že multikulturalismus Angely Merkelové nefunguje a ohrožuje původní obyvatele západní a střední Evropy.

Kolik ještě znásilněných a zavražděných dívek... Okamura zaznamenal incident s imigranty na německém koupališti. A vážně se neudržel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

„Máme tady další šílené důsledky masové imigrace a multikulturalismu v Německu, za které můžeme ‚poděkovat‘ Mutti Merkel a sluníčkářským novinářům a aktivistům z neziskovek. Agresivní imigranti afrického a arabského původu začínají okupovat místní koupaliště a chovají se agresivně vůči ostatním návštěvníkům i zaměstnancům zařízení. Několikrát už musela zasahovat policie. Hnutí SPD masovou imigraci odmítá a předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve Sněmovně blokují,“ rozohnil se v komentáři na Facebooku Okamura.   

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Šéf SPD napsal, že asi 60 migrantů obtěžovalo ostatní návštěvníky letního odpočinkového zařízení. Plavčík prý šedesátku migrantů upozornil, že zabírají příliš mnoho místa u tobogánu a měli by udělat prostor i ostatním návštěvníkům. A začalo houstnout napětí. Na místo přijeli policisté. Policisté pro zklidnění situace nechali koupaliště vyklidit. Okamura k tomu dodal, že to nebylo poprvé, co policisté museli přijet na místo. Podle Okamury to jednoznačně ukazuje, že se poměry zhoršují.

„Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu? Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi,“ zdůraznil Okamura.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vidlák Hřib? Primátor skoro chytil facku. „Hovado, dob*tek“. Šikana a hulvátství? Přesná výpověď z radnice

8:45 Vidlák Hřib? Primátor skoro chytil facku. „Hovado, dob*tek“. Šikana a hulvátství? Přesná výpověď z radnice

Zastupitelka hlavního města Prahy Alexandra Udženija (ODS) se znovu pustila do křížku s pirátským pr…