Koluje děsivé VIDEO: Babiš je kun*a a zaslouží střelit do palice

07.03.2017 6:30 | Zprávy

Věci nevídané slibuje kulturista Filip Grznár, který zveřejnil několik videí, v nichž vyhrožuje tím, že svrhne celou vládu. Nejprve se ale chce ve čtvrtek setkat s ministrem financí Andrejem Babišem.

Koluje děsivé VIDEO: Babiš je kun*a a zaslouží střelit do palice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš

„Vy malí lidé země české, vy verbeži bezcenná,“ takto „mile“ začíná Grznár jedno ze svých videí. „Ve čtvrtek se pravděpodobně budu scházet s Andrejem Babišem, respektive budu mít tu možnost se s ním osobně potkat. Pochopitelně ji využiju. No a rozehrajeme velkou hru,“ slibuje kulturista.

Tvrdí, že svým chováním není Čech. „Jsem lepší než vy, a proto vám pomůžu. Abyste měli nějakej vzor, jak se to má dělat, když se vám něco nelíbí. A jak se to má dělat, když se chcete postavit těm nejvyšším představitelům země české. Sledujte, uvidíte nevídané věci,“ prohlašuje mnohoznačně Grznár.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

7:50 Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

FBI nabídla odměnu 100 000 dolarů za informace vedoucí k zatčení vraha pravicového aktivisty Charlie…