Koluje fotka Kalouskovy zástupkyně po boku konvičkovců. A nyní...

30.11.2015 14:10 | Zprávy

Poslankyně TOP 09 Jitka Chalánková se ohradila proti údajnému zneužití její fotografie pro propagaci iniciativy Islám v ČR nechceme.

Koluje fotka Kalouskovy zástupkyně po boku konvičkovců. A nyní...
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Místopředsedkyně poslaneckého klubu TOP 09 Jitka Chalánková v pořadu ČT Hyde park

„Podepsala jsem petici, která se staví proti povinným kvótám pro migranty. Důvodem mého podpisu petice byla obrana křesťanských hodnot. Dokládají to moje postoje, které se nemění,“ vysvětlila Chalánková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Znechutil všechny.“ Dohra Hayata Okamury a celé včerejší sněmovny

10:11 „Znechutil všechny.“ Dohra Hayata Okamury a celé včerejší sněmovny

Tomio Okamura se ve středu stal předsedou Poslanecké sněmovny a podle poslance za SPD Tomáše Doležal…