Komárek vyprávěl: Ve sněmovně je to někdy jako v hospodě čtvrté cenové

24.06.2014 18:38 | Zprávy

Dříve byl Martin Komárek novinářem, nyní je již několik měsíců poslancem za hnutí ANO v Poslanecké sněmovně. Stále si ale nezvykl na tamější atmosféru, podle něj je často hulvátská, i vůči ženám.

Komárek vyprávěl: Ve sněmovně je to někdy jako v hospodě čtvrté cenové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

Některá jednání v Poslanecké sněmovně jsou podle Martina Komárka na úrovni hospody čtvrté cenové kategorie – a poslanci občas mluví a jednají jako její hosté. „Ti poslanci si zvykli na to, že je to možné, a že je to dokonce správně,“ popisoval v pořadu Kauza dne na rádiu Impuls.

Co mu jinak na sněmovně také vadí, je dlouhý demokratický proces schvalování legislativy. „Ale je to jediný dobrý proces řízený veřejností. Lepší vynalezený nebyl,“ připustil Komárek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

Souhlasím s Vámi, že nezaměstnanost roste

A že problém najít práci mají hlavně starší lidi, a že to vláda neřeší. Když budete u vlády vy, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala zkoprněl. Volič mu řekl, k čemu je jeho vláda dobrá

19:12 Fiala zkoprněl. Volič mu řekl, k čemu je jeho vláda dobrá

Premiér Petr Fiala (ODS) při setkání s občany opět zažil rozčarování. A sice když se dočkal výroku, …