Komunista Ondráček pohořel. Zato Miloslav Rozner z SPD může slavit

15.12.2017 12:56

Poslanec SPD Tomia Okamury Miloslav Rozner může slavit. Stal se předsedou komise pro kontrolu Národního bezpečnostního úřadu. Zato komunistovi Zdeňku Ondráčkovi zbyly jen oči pro pláč.

Komunista Ondráček pohořel. Zato Miloslav Rozner z SPD může slavit
Foto: Archiv KSČM
Popisek: Zdeněk Ondráček
reklama

Předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO) oznámil, jak dopadla jednotlivá hlasování o předsedech jednotlivých sněmovních komisí. V každém z hlasování bylo odevzdáno 186 hlasů a ke zvolení bylo potřeba dostat alespoň 94 hlasů.

Většina kandidátů mohla slavit, ale komunista Zdeněk Ondráček tvrdě narazil. Nezískal ani 90 hlasů, takže se nestal předsedou komise. V případě komise pro kontrolu GIBS dojde tedy na druhé kolo volby, kde se poslanci znovu pokusí vybrat předsedu.

Poslanec SPD Miloslav Rozner může slavit, se ziskem více než 130 hlasů se stal předsedou komise pro kontrolu Národního bezpečnostního úřadu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Havlíček je proruský politik... A kam jsou namířeny ruské jaderné hlavice?!“ Stanjura vypouštěl hněv v Partii. A ministr vypěnil

14:22 „Havlíček je proruský politik... A kam jsou namířeny ruské jaderné hlavice?!“ Stanjura vypouštěl hněv v Partii. A ministr vypěnil

Dnes o půlnoci po půl roce končí nouzový stav, protiepidemická opatření se mírně rozvolňují – část d…