Končící Liška se pochválil a pak prozradil, co chce dělat dál. Budete se divit

29.05.2014 18:50 | Zprávy
autor: lze

Odstupující šéf Strany zelených Ondřej Liška v on-line diskuzi na serveru iDnes.cz zhodnotil své angažmá v čele strany jako úspěšné. Zdůraznil, že se mu podařilo postavit stranu na nohy po pádu způsobeném exministrem Martinem Bursíkem.

Končící Liška se pochválil a pak prozradil, co chce dělat dál. Budete se divit
Foto: hns
Popisek: Pavel Liška, fotokoláž

Po něm stranu převzal koncem roku 2009. „Podařilo se mi ji ukotvit na komunální úrovni a posílit na krajské a senátní. A také ji postavit finančně na vlastní nohy," pochválil se.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman a Rajchl vystoupí na debatě kvůli sjezdu sudetských Němců

20:47 Zeman a Rajchl vystoupí na debatě kvůli sjezdu sudetských Němců

Plánovaný sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně budí rozpaky. Nadace Železná opona na kontrover…