Korupce, hloupost, vymyté mozky. Největší agresor je USA. Tomio Okamura se vyjádřil k dokumentu NATO, vyzývajícímu k boji s Ruskem

07.11.2015 19:15

Poslanec Tomio Okamura se s odstupem několika dnů vyjádřil k summitu prezidentů východních členů NATO, mezi nimiž mohl být i prezident Zeman. Nebyl, protože dal přednost návštěvě jednoho z regionů České republiky. Česko na summitu zastupoval předseda sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Okamura nechápe, jak mohli prezidenti varovat před Ruskem. To už mají mozky vymyté vlastní propagandou, ptal se.

Korupce, hloupost, vymyté mozky. Největší agresor je USA. Tomio Okamura se vyjádřil k dokumentu NATO, vyzývajícímu k boji s Ruskem
Foto: Josef Zdobinský
Popisek: Demonstrace v Liberci 28. 10. 2015
reklama

„Těžko říct, co vede politické elity k takovým blábolům. Korupce? Hloupost? Nebo jen mozky vymyté vlastní propagandou? Rusko je náš blízký spojenec proti islamistům, a to kulturně i geograficky. A dnes už víme na základě obrovské vlny nezákonných imigrantů do Evropy, že skutečně nebezpečnou zemí, a dovolím si říct, že i aktivním agresorem jsou naopak Spojené státy americké, tedy lídr NATO, které rozvrátily stabilní státy v severní Africe a na Blízkém východě, jako byly Libye, Irák nebo Sýrie, a kvůli této agresivní politice se nyní Evropa stala cílem invaze statisíců vyznavačů islámu,“ míní Okamura, zakladatel strany Svoboda a přímá demokracie.

Celý komentář najdete zde

Ačkoli se Okamura nevnímá jako obdivovatel ruského prezidenta Vladimira Putina, měli bychom si prý uvědomit, že Moskva vydává na obranu jen zlomek částky, kterou vynakládá Washington. Tyto peníze jsou pak podle poslance využity na destabilizaci dosud fungujících zemí. Platí to i o Sýrii, kde teď situaci zachraňují Rusové.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Američané rozvraceli vlády na amerických kontinentech, Asii i Africe. Agresory jsou tedy oni. Tak to vidí Okamura. Místo vykreslování domnělé hrozby z Kremlu by NATO mělo řešit uprchlickou krizi, jenže ji řešit odmítá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

D*bila dělejte z někoho jiného! Známý advokát ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

18:33 D*bila dělejte z někoho jiného! Známý advokát ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf se vyjádřil ke kauze ricin, ktero…