Krym a nová světová válka: Server TV Nova vystrašil čtenáře proroctvím slavné bulharské vědmy

7. 3. 2014 9:05

Proslulá bulharská věštkyně Vanga předpověděla na rok 2014 začátek 3. světové války. Na proroctví již zemřelé věštkyně si vzpomněl server televize Nova TN.cz. Vanga prý uvedla, že třetí světovou válku má odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska. Situace na Krymu jako by potvrzuje její slova. Doufejme, že se vše nenaplní do důsledků.

Krym a nová světová válka: Server TV Nova vystrašil čtenáře proroctvím slavné bulharské vědmy
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Tank
reklama

Vangelis Pandeva Dimitrova se narodila v roce 1911 v Bulharsku a stala se uznávanou věštkyní, měla prý dar předvídat budoucnost. Jejích služeb využívali i bulharští potentáti v dobách komunistického režimu. TN.cz uvádí, že některé její předpovědi vyšly. Například, že dojde k havárii v Černobylu i v jaderné elektrárně Fukušima. Předpověděla údajně i pád Dvojčat a potopení Kursku. Baba Vanga zemřela v roce 1996 a její předovědi se stále připomínají.

ZDE ParlamentníListy.cz komplexně a vyváženě informují o situaci na Ukrajině

Dnes server TV Nova pod titulkem  „DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Baba Vanga předpověděla Krym, začne tak podle ní 3. světová!" vyzdvihuje jednu z jejích předpovědí.  Vanga prý tvrdila, že Rusko vstoupí do války se svým sousedem. Podle proroctví má být rozhodující právě rok 2014 a konflikt začátkem 3. světové války. Je možné se domnívat, že právě konflikt Ruska a Ukrajiny na Krymu potvrzuje její slova? Doufejme, že nikoli. Mají být totiž použity chemické zbraně i jaderný útok. Rusko bude podle Vangy za tento krok kritizováno, ale svou silnou pozici ve světě se mu rychle podaří obnovit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středověk českých liberálů: Z Hany Lipovské udělali čarodějnici, píše ekonom Pikora. Páter Halík, koncil v Kostnici

10:04 Středověk českých liberálů: Z Hany Lipovské udělali čarodějnici, píše ekonom Pikora. Páter Halík, koncil v Kostnici

„Čarodějnice Lipovská už letí na Kavky,“ napsal ekonom Vladimír Pikora a pustil se do obhajoby nové …