Kšeftař Rittig: Tohle je on

14.06.2013 9:41 | Zprávy
autor: jav

Celkem dva roky podle MF Dnes protimafiánská policie odposlouchávala podnikatele Ivo Rittiga. Výsledkem byla čtvrteční razie v jeho kanceláři i vile a podezření z několika trestných činů. Ty se mají týkat podplácení exposlanců ODS a rovněž jeho "obchodů" s pražskou radnicí.

Kšeftař Rittig: Tohle je on
Foto: Hans Štembera
Popisek: V souvislosti s kauzou Nagyová proběhl v Praze policejní zásah ve vile Ivo Rittiga

Široké Rittigovy aktivity měly být podle MF DNES zmapované na základě policejních odposlechů, a rovněž dokumentů, které dodal Nadační fond proti korupci. Mělo se jednat o výpisy z účtů, dokazující finanční transakce spravované Rittigovou dvorní advokátní kanceláří MSB Legal (dříve Šachta & Partners). Na mapování mezinárodních finančních toků se měla podílet i americká FBI.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka se po sérii „vylomenin“ právě dočkal odměny

12:54 Macinka se po sérii „vylomenin“ právě dočkal odměny

Čtení výtisku Rudého práva při projevu prezidenta, ironická poznámka na stejné téma, dobírání si nov…