Kubera v ČT předpověděl hospodářskou katastrofu

8. 10. 2017 22:20

Senátor Jaroslav Kubera (ODS) vystoupil v pořadu České televize Týden v politice a předestřel temnou vizi budoucnosti.

Kubera v ČT předpověděl hospodářskou katastrofu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera
reklama

Dlouholetý primátor severočeských Teplic a senátor Jaroslav Kubera oznámil, že stále není definitivně rozhodnut v otázce své případné prezidentské kandidatury. Příští rok prý se svou chotí slaví zlatou svatbu a nerad by si toto krásné výročí kazil prezidentskou kampaní. To je argument proti kandidatuře. „Pokud mi rodina tu podporu nedá, v žádném případě kandidovat nebudu,“ upozornil Kubera.

Pro kandidaturu by pak mohla hovořit ta skutečnost, že je podle Kubery třeba hájit svobodu. Mnozí lidé si neuvědomují, že ji pomalu ztrácejí. Poznají to, až když o ni přijdou.

Anketa

Má Andrej Babiš vaši důvěru? (obnovené hlasování od 8.10.2017)

63%
37%
hlasovalo: 12571 lidí

Kromě toho by prý také měl prezident lidem připomínat, že by neměli všechny své peníze dávat jen do bank, protože jednoho dne přijde velký krach. A ten den bohužel není moc daleko.

„To, že jsme zadluženi tak, že už není žádná ekonomická cesta, jak ty dluhy zlikvidovat, a to jak dluhy občanů, tak dluhy států. Ať nám pan ministr financí řekne, kdy se dostaneme ke splátce jistiny státního dluhu, nikoli splátce úroků, ale jistiny. Ta cesta je v nedohlednu a neplatí to jen o České republice. Celá planeta je zadlužena tak, že už neexistuje žádný ekonomický způsob, jak to vyřešit, až dojde potom ke krachu. Mimochodem, prezident, který bude zvolen v lednu, bude ve funkci v době, kdy ta krize přijde. Ta krize musí přijít, to je zákonitost života a podle mého názoru na ni vůbec nejsme připraveni,“ varoval Kubera.

Stejně tak prý nejsme připraveni na to, až skončí „zvěrstvo zvané dotace“. Dotace podle Kubery pokřivují trh a pro ekonomiku jsou smrtící.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Feri to dělá lépe! kosila Pekarová vládu. Železný zahnal Petříčka do rohu

9:52 Feri to dělá lépe! kosila Pekarová vládu. Železný zahnal Petříčka do rohu

Styďte se, máte armádu úředníků a nezvládáte! Předsedkyně TOP 09 Pekarová Adamová v ČT udeřila na ko…