Kubera versus Čunek: Dva političtí matadoři v Partii rozeberou dopady voleb

19.10.2014 7:03 | Zprávy
autor: mp

Hosty nedělní Partie TV Prima budou dva úspěšní komunální politici a senátoři Jaroslav Kubera (ODS) a Jiří Čunek (KDU-ČSL). Debatovat budou jak o proměně komunální politiky, tak personální obměně horní parlamentní komory.

Kubera versus Čunek: Dva političtí matadoři v Partii rozeberou dopady voleb
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební místnost, ilustrační foto

Senátor Jaroslav Kubera je zároveň dlouholetým primátorem severočeských Teplic. I v době, kdy se jeho domovské ODS nedaří právě nejlépe, dokázal Kubera v Teplicích vyhrát. A to již po několikáté za sebou. Přesto se mu může stát, že opustí primátorské křeslo, pakliže se ostatní strany domluví bez vítěze voleb. Co by na to říkal? A jak se dívá na obměny v horní komoře, kde občanští demokraté drží třináctičlenný klub, ale např. TOP 09 už senátora nemá. Zato tam najdeme čtyři senátory zvolené za ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

19:48 Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

„EU dělá z bank vyzvědače a dohlížeče nad občany,“ posteskl si Jaromír Wasserbauer, náměstek za Moto…