SLEDUJEME téma Romové

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
Ministr vnitra Jan Kubice dnes jednal s českými hejtmany. Dohodli se na tom, že budou dále spolupracovat a Kubice i předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD), si jednání pochvalovali. V Ústeckém kraji by měla vzniknout nová pořádková jednotka.
SLEDUJEME téma Romové
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?
Tajnosti kolem příjezdu zahraničního státníka na Pražský hrad vzbuzují otázky. Oficiálně jméno návšt…