Kvůli formálním chybám se musí žaloba Rittiga na protikorupční fond projednat znovu

16.09.2014 11:42 | Zprávy
autor: vam, čtk

Odvolací Vrchní soud v Praze dnes vrátil k novému projednání žalobu lobbisty Ivo Rittiga na fond proti korupci. Podle soudkyně vrchního soudu Romany Vostrejšové obsahuje předchozí rozhodnutí formální chyby. Rittigovi vadí tisková zpráva, ve které je spojovaný s údajně předraženými jízdenkami pražského dopravního podniku.

Kvůli formálním chybám se musí žaloba Rittiga na protikorupční fond projednat znovu
Foto: twitter.com
Popisek: Ivo Rittig

Rittig chce odškodnění za údajně nepravdivé tvrzení, že je spojený s kauzou předražených jízdenek pražského dopravního podniku. Městský soud v Praze mu nedal loni v červnu za pravdu, proti čemuž se Rittig odvolal. Rittig se dnes, podobně jako v minulosti, jednání nezúčastnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Transka Ježíš, rasista Aristoteles a další klauniády. Kulturní válečníci v knize, která asi shoří

4:45 Transka Ježíš, rasista Aristoteles a další klauniády. Kulturní válečníci v knize, která asi shoří

„Máme-li věřit archeologům křivd spojených s dekolonizačním hnutím, reprezentuje Kant jen dalšího ob…