Leoš Mareš a Jaromír Soukup: Po VIDEU na Nově věc pokračuje

05.06.2018 9:12

Český internet se dobře baví na účet generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, do kterého si s gustem rýpl moderátor Superstar Leoš Mareš. Řada lidí, např. aktivista Jan Cemper, Marešovi tleská.

Leoš Mareš a Jaromír Soukup: Po VIDEU na Nově věc pokračuje
Foto: TV Barrandov
Popisek: TÝDEN PODLE JAROMÍRA SOUKUPA na TV Barrandov

Generální ředitel a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup je ve své televizi hodně vidět. Má několik pořadů. Celé měsíce vede každý čtvrtek rozhovory s Milošem Zemanem v pořadu Týden s prezidentem. Vedle toho pravidelně mluvívá s Tomiem Okamurou (SPD) v pořadu Duel Jaromíra Soukupa, kam ovšem zve i další politiky. Napříč politickým spektrem. Navíc Soukup moderuje pořad Kauzy Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa a Týden Jaromíra Soukupa.   

Fotogalerie: - Pohoda ve sněmovně

Schůze sněmovny. Na programu byla mimojiné novela ...
Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek
Schůze sněmovny. Na programu byla mimojiné novela ...
Schůze sněmovny. Na programu byla mimojiné novela ...
Václav Klaus mladší
Schůze sněmovny. Na programu byla mimojiné novela ...

Anketa

Podporujete zdanění církevních restitucí v intencích návrhu KSČM?

90%
hlasovalo: 14183 lidí

Soukup o svých pořadech tvrdí, že jde o nejsledovanější politické debaty v zemi, ve kterých padají nepřijemné otázky na tělo.

Právě na fakt, že generální ředitel TV Barrandov moderuje ve své televizi nemalé množství pořadů narážel v pořadu Superstar moderátor Leoš Mareš. „Vítejte zpátky na Barrandově. Myslím to místo, ne tu televizi, protože jinak by se to nejmenovalo Superstar, ale Zpěváci Jaromíra Soukupa a já bych to nemoderoval,“ podotkl s úsměvem muž, který si vybudoval pověst velmi schopného a žádaného moderátora, který vystupoval v celé řadě pořadů a moderuje i akce, které nesnímají televizní kamery.

Marešova slova pobavila český internet. Aktivita Jan Cemper na sociální síti Facebook poznamenal, že Mareš není dobrý zpěvák, ale rozhodně je skvělý moderátor. „Mareš je mizerný zpěvák, ale dobrý moderátor! Jeho včerejší hláška...“ napsal aktivista a přidal smajlíka a srdíčko.

Správce facebookové skupiny Společně to dáme, která se vymezuje proti Miloši Zemanovi, Andreji Babišovi či Tomio Okamurovi ve jménu demokracie, Robin Suchánek Marešovi také zatleskal. Moderátor ho podle všeho rozesmál

 

Podle serveru Express.cz se Marešův vtip zapíše do dějin televizní zábavy. „Leoš Mareš překročil svůj stín a předvedl fór, který se zapíše do dějin televizní zábavy. V přímém přenosu naší nejsledovanější soukromé televize si vystřelil z majitele její konkurence,“ napsal server. Žertíček však prý bude mít i svou stinnou stránku. Mareš by se teď neměl dostat do situace, ve které by potřeboval od Soukupa podat pomocnou ruku. Po tomto vystoupení Soukup Marešovi pomocnou ruku pravděpodobně nepodá. Spíše se Leoš Mareš ocitne na pomyslném seznamu nežádoucích osob.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

10:36 Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

Prezident republiky Miloš Zeman promluvil v Poslanecké sněmovně. Jak se již stalo tradicí, přišel ta…