Levnější plyn od Pražské plynárenské

06.04.2016 14:43

Levnější plyn budou mít nově k dispozici domácnosti a maloodběratelé, kteří jsou zákazníky Pražské plynárenské. Ušetřit mohou jednak díky plošnému snížení ceny plynu a jeho kombinaci s aktuálními cenovými produkty a dále pak i díky novým tarifům, které společnost spouští.

Levnější plyn od Pražské plynárenské
Foto: Archiv
Popisek: Plynový sporák

Od 1. května tohoto roku zlevňuje Pražská plynárenská svým zákazníkům plošně  zemní plyn, v rámci komoditní neregulované složky jeho ceny, v průměru o 11%. Souběžně k tomu mají zákazníci k dispozici další slevy v rámci všeobecně dostupných cenových produktů.

Pro ilustraci lze uvést, že např. odběratel využívající plyn na vaření, ohřev vody a topení v rodinném domě ušetří ročně, oproti dosavadnímu základnímu ceníku, v rámci plošného zlevnění 1 602 Kč a  při současném  využití produktu „Sleva 11%“ pak dalších 2 026 Kč. Celková roční úspora může tedy činit 3 628 Kč  což je 17%. Odběratel využívající plyn minimálně pouze k vaření a  ohřevu vody v bytě ušetří pak  ročně v rámci plošného zlevnění 967 Kč, při současném  využití produktu „Sleva 11%“  pak dalších 356 Kč. Celková roční úspora může  tedy činit 1 323 Kč (26,87 %).

Alternativně mají dále zákazníci společnosti nově k dispozici dvouletý tarif  „Rodina+“, s nímž  může například odběratel v   malém  bytě, kde vaří, topí a ohřívá vodu  ročně ušetřit  3 249  Kč  (33,40 %). Společnost k němu navíc   zdarma přidá i  pojištění asistenčních služeb AXA ASSISTANCE pro řešení nenadálých událostí v rámci domácnosti.

V průběhu roku představí společnost postupně svým zákazníkům  i další možnosti úspor v podobě nových cenových nabídek. 

Příklady jsou kalkulovány bez DPH.

Komerční zpráva

reklama

autor: az

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

reforma školství

Paní Zajíčková, vážím si toho, že jste se jako jedna mála postavila za učitele. A sama to zmiňujete, že reformy měly začít už dávno a já se ptám, proč nezačaly? Co vám v tom brání? A máte vůbec plán, jak zvýšit nejen úroveň školství jako takovou, ale i platy ve školství?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

94,90 Kč. Tesco a Albert překonaly Švýcarsko, Češi nejásají

9:31 94,90 Kč. Tesco a Albert překonaly Švýcarsko, Češi nejásají

Kdo se letos rozhodl pořizovat sladkosti do mikulášské nadílky na poslední chvíli, toho dost možná č…