Liberecký kraj chce na argentinský trh. Pomoci může velvyslanec

05.03.2012 17:32 | Zprávy
autor: tan

Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler a jeho statutární náměstkyně Lidie Vajnerová přijmou J. E. Vicenta Espeche Gila, velvyslance Argentinské republiky v Česku. Cílem má být možný užší obchodí styk mezi podnikateli v kraji a jihoamerickým státem.

Liberecký kraj chce na argentinský trh. Pomoci může velvyslanec
Foto: stanislaveichler.cz
Popisek: Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler (ČSSD)

"Pan velvyslanec přijede do Libereckého kraje na zdvořilostní návštěvu, při které se zaměříme na možnosti případné spolupráce našeho kraje s Argentinskou republikou. Velvyslanectví by našemu kraji mohlo být nápomocno například při případné cestě našich podnikatelů na argentinský trh nebo v navázaní spolupráce v kulturních nebo vědeckovýzkumných oborech,“ sdělil hejtman Eichler.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinkova „Marocká Sahara". Složitý příběh, který nám může otevřít dveře

12:55 Macinkova „Marocká Sahara". Složitý příběh, který nám může otevřít dveře

Cesta Petra Macinky do Maroka přinesla úspěšná byznysová jednání a jeden kontroverzní výrok, který d…