Lidovci prozradili jméno člověka do týmu Jourové, ČSSD zatím vybírá

24.07.2014 12:44 | Zprávy

Lidovci chtějí spolu s Věrou Jourovou (ANO) do Bruselu vyslat svého neúspěšného kandidáta z voleb do Evropského parlamentu Eduarda Huliciuse. Návrh KDU-ČSL, který posoudí česká kandidátka na eurokomisařku, potvrdil předseda strany Pavel Bělobrádek. Svého člověka, který by měl v týmu Jourové působit, má navrhnout také sociální demokracie.

Lidovci prozradili jméno člověka do týmu Jourové, ČSSD zatím vybírá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně a poslankyně Věra Jourová

Když se v pondělí vládní koalice po sérii jednání dohodla na Jourové jako kandidátce na eurokomisařku, domluvila se také na tom, že zbylé koaliční strany jí doporučí své lidi. "Dostávám tipy na lidi, kteří už teď pracují v Bruselu," řekla k tomu v úterý Jourová. Několik velmi dobrých návrhů prý dostala od státního tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan, čtk

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

18:30 Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

Na mítinku v Jablonci lídryně Stačilo! Kateřina Konečná odpovídala na to, jaký má postoj k srpnu 196…