Mafie nigerijských běženců v Itálii: Už čtrnáctileté dívky prodává na sex

10. 12. 2016 16:15

Server deníku LA Times informuje o tom, že ženy, které prchly z africké Nigérie na vratkých lodích, rozhodně nemají na růžích ustláno ani v Evropě. Nigerijská mafie tu ženy hledající v Itálii novou naději nutí k prostituci a inkasuje z ní zisky. Neváhají k sexu nutit i čtrnáctileté dívky.

Mafie nigerijských běženců v Itálii: Už čtrnáctileté dívky prodává na sex
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

Ještě v roce 2014 do Itálie přijelo z Nigérie asi 1400 žen. Letos od ledna do listopadu dorazilo do Itálie už víc než 10 tisíc nigerijských žen. Mafie tak cítí velkou šanci na další zisky. Vedle pašeráctví bohatne na tom, že nutí nigerijské ženy k prostituci. Tuto zkušenost má až 80 procent nigerijských žen.

Zákazníci mají prý možnost užít si i se čtrnáctiletými dívkami. Ceny za styk začínají na deseti dolarech. Až polovina prostitutek pracujících na italských ulicích už dnes pochází z Nigérie. Převaděči ženám slibují, že budou mít v Itálii zajištěnou práci, ale když přežijí smrtelně nebezpečnou cestu přes Středozemní moře, jsou nuceny k prostituci, prý aby zaplatily své dluhy za cestu do Evropy. Pašeráci si účtují až 30 tisíc dolarů, tedy asi 750 tisíc korun.

Celý článek v angličtině naleznete zde.

„Zůstala jsem na ulici, abych zachránila matku. Donutila mě k tomu moje paní. Můj vzkaz pro nigerijské ženy je jednoduchý: Nechoďte sem,“ prozradila deníku čtyřicetiletá prostitutka Anna původem z Nigérie.

Italská policie prozrazuje, že dívky a ženy k prostituci nutí další ženy – pasačky, ale silní rabiáti z mafiánských gangů stojí většinou nedaleko, aby zkrotili ty ženy a dívky, které by snad odmítly poslouchat, nebo se pokusily dokonce o útěk.

Pracovník charity Fabio Sorgoni, který se snaží ženám z Nigérie pomáhat, poznamenává, že v jejich osudu vidí určitou ironii, nigerijské ženy doufají, že v Itálii najdou normální život a práci, a nakonec se z nich stanou prostitutky. Italky, které před lety z úplně stejných důvodů odcházely do Německa, potkal nejednou podobný osud. Italské muže prý láká sex s mladými exotickými dívkami a ženami, které navíc nejsou drahé. Fabio Sorgoni muže požádal, aby se vždy, když dostanou chuť zašpásovat si s těmito dívkami, zamysleli nad tím, že nejsou prostitutkami dobrovolně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut

16:44 Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut

Poslanec a zakladatel hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší je přesvědčen, že Evropská unie výrazně om…