Maminka nebyla očkovaná, tak slovenská lékařka odmítla ošetřit chlapce. Ten pak zemřel

03.10.2021 17:10 | Zprávy

Na východním Slovensku zemřel malý chlapec. Lékařka ho odmítla ošetřit, protože jeho maminka nebyla očkovaná proti nemoci covid-19.

Maminka nebyla očkovaná, tak slovenská lékařka odmítla ošetřit chlapce. Ten pak zemřel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Očkování proti koronaviru, ilustrační foto

Malý Peter s maminkou vyrazil na východním Slovensku k lékaři, respektive k lékařce. Špatně se mu dýchalo. Byl to astmatik. Jenže doktorka odmítla malého pacienta ošetřit. Jeho matka nebyla očkovaná. Českým čtenářům informaci zprostředkoval server Novinky.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

10:18 Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

V některých městech ceny nájmů v poslední době drasticky vystřelily a zejména v Brně nájemníci nevěř…