Marek Wollner promluvil o tom, jak na něj tlačí Andrej Babiš

28.03.2015 21:13

Ministr financí Andrej Babiš si prý čas od času stěžuje na Českou televizi, že příliš často informuje v negativním duchu o Agrofertu, případně hnutí ANO. Podle Marka Wollnera, dramaturga Reportérů ČT, ale jeho pořad není jediný, na který si Babiš stěžuje. Faktem však také je, že není jediným politikem, který si stěžuje na veřejnoprávní média.

Marek Wollner promluvil o tom, jak na něj tlačí Andrej Babiš
Foto: Jaroslav Hodík
Popisek: Marek Wollner, dramaturg a moderátor Reportérů ČT

"Andrej Babiš také pravidelně informuje vedení ČT, že děláme příliš mnoho reportáží na téma hnutí ANO nebo Agrofert. Není to pravda, jeho firem či hnutí se dotýkáme v reportáži maximálně jednou za dva měsíce. Chápu to tak, že dobrá zpráva o Agrofertu je žádná zpráva," řekl Wollner na diskuzi o politickém PR, která se ve čtvrtek 26. března konala na Fakultě sociálních věd UK.

Na debatě, o níž informoval server Mediaguru.cz však také zaznělo, že šéf Agrofertu a hnutí ANO Andrej Babiš není zdaleka jediným politikem, který se snažil ovlivňovat veřejnoprávní média, v minulosti se prý o totéž pokoušel Marek Dalík ve prospěch ODS nebo Jiří Paroubek v době, kdy ještě vedl ČSSD.

Umně se v médiích prezentuje také prezident Miloš Zeman, nedobře zvládnutou prezentaci naproti tomu prý ukázal Karel Schwarzenberg v čase prezidentské volby nebo Petr Nečas v kauze se svou dnešní manželkou Janou Nečasovou, dříve Nagyovou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

4:46 „Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

Předseda Senátu, držitel mnoha politických funkcí, zástupce ODS Miloš Vystrčil, se ještě ani neprobr…