Máslo 70 Kč, čokoláda 140. Olga Richterová se zlobí na vládu

30.11.2024 19:20 | Monitoring
autor: Miloš Polák

Opoziční pirátská místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Olga Richterová je smutná. A zlobí se. Kvůli tomu, že poslankyně a poslanci vládní čtyřkoalice (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN) nepodpořili vyšší růst rodičovského příspěvku. Zato Babišovo hnutí ANO si od Richterové vysloužilo pochvalu.

Máslo 70 Kč, čokoláda 140. Olga Richterová se zlobí na vládu
Foto: FB Olga Richterová
Popisek: Olga Richterová brání občany před vysokými cenami potravin

Místopředsedkyně Sněmovny, pirátka Richterová ve videu na svém facebooku sdělila, jak je zklamaná a nešťastná. Spoluobčanům oznámila, že ceny v obchodech rostou. Máslo vyjde na 70 korun, čokoláda Studentská pečeť už 140 korun. Ale rodičovské příspěvky že neporostou.

„Navrhla jsem pravidelné zvyšování rodičovského příspěvku. Nepodpořili to! ODS, TOP 09, STAN, ani KDU-ČSL,“ zlobí se.

A hned přidala další informaci. „Ale už jsem v tom zlomila hnutí ANO. Tak snad nás příště podpoří i ostatní,“ vyjádřila naději.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Fialova vláda celé 3 roky dělala hotové pomyšlení zámořským jestřábům, bruselské vrchnosti a ukrajinským náckům a10 miliónů Čechů hodila přes palubu, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseFilipes , 01.12.2024 7:01:42
Pak na 10 miliónů Čechů ještě udělala dlouhý nos, říkala jim dezoláti a prokremelští švábi a nasadila na ně Koudelkovu BIS a Foltýna. Nyní, necelý rok před parlamentními volbami chce sbírat body u hlupáků dalšími sliby. Nevěřím jim ani pozdrav, natož další sliby a dobře vím proč ! Doporučuji ostatním udělat totéž.

|  8 |  0

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…