„Dovolte mi, abych jednoznačně odsoudil útoky, ke kterým došlo ve Francii. Chci vyjádřit plnou podporu francouzské straně, aby se toto co nejdříve vyšetřilo a pozůstalým rodinám obětí chci vyjádřit hlubokou a upřímnou soustrast. Jsou to neakceptovatelné a bezprecedentní útoky, které poškozují nejen Evropskou unii, ale celý bezpečnostní systém,“ řekl Metnar. Policie podle něj přijme odpovídající bezpečnostní opatření nejen jako reakci na události ve Francii, ale také v souvislosti s velikonočními svátky.
Policie dnes uvedla, že kvůli Velikonocům v nadcházejícím týdnu zvýší dohled na veřejných místech a na silnicích. Ode dneška do Velikonočního pondělí budou sloužit proti běžnému stavu stovky policistů navíc. Stejně jako během vánočního období budou v ulicích i policisté s dlouhými zbraněmi, na některých místech už byly rozmístěny betonové zátarasy, třeba v okolí velikonočních trhů. Na silnicích se chystají dopravně bezpečnostní akce.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Migrace
Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně
Další články z rubriky

7:25 Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly
„Nesmí se zapomínat na oběti, které nám umožnily se vůbec narodit. Nesmí se zapomínat na ta strašná …
- 4:44 Stejná krev, ať ruská či americká. Ale bez řečí o „agresorech“ se to v Rokycanech neobešlo
- 21:20 Drulák důrazně: Změna režimu je reálná
- 19:59 „Přepisují dějiny.“ Po videu od Foltýna koluje upravená mapa osvobození. Drulák s Kotrbou varují
- 17:38 „Dezoláti, dezinformátoři, d*bilové a d*menti.“ Ševčík vyšetřil Fialovu vládu a média
- 13:17 Sprosté výrazy narušitele akce STAČILO! se stydíme popsat. Takto to dopadlo