Michálkovi vyčítali aroganci, tak svolal tiskovku a všechny arogantně seřval. Pirátská bárka začíná nabírat vodu, má jasno komentátor

25.10.2019 21:26

Komentátor Petr Holec se rozepsal o tom, jak revoluce začíná požírat své děti a jak pirátská loď nabírá další vodu. Píše o tom na serveru Info.cz.

Michálkovi vyčítali aroganci, tak svolal tiskovku a všechny arogantně seřval. Pirátská bárka začíná nabírat vodu, má jasno komentátor
Foto: Repro XTV
Popisek: Komentátor Info.cz Petr Holec
reklama

Holec se věnuje ve svém komentáři předsedovi pirátských poslanců Jakubu Michálkovi, kdy jeho někteří spolustraníci po něm požadují, aby rezignoval na místopředsednickou funkci. A to z důvodu terorizování spolustraníků.

„Piráti Michálkovu hlavu nežádají poprvé a ne náhodou. Partajní TV sekerník, podle něhož patří skoro všichni ostatní politici do tepláků, protože na ně prostě má ‚informace‘, je ve sněmovně i na pražském magistrátu proslulý svou arogancí. A taky zarputilostí, s níž ničí politickou konkurenci hlava nehlava. Teď ale padla kosa na něj. Na pirátském fóru vzplála výzva k jeho odvolání, kterou spustila šéfka personálního odboru strany Jana Koláříková. Podle ní Michálek ostatním straníkům vyhrožuje a šikanuje je,“ konstatuje Holec. A všímá si i kauzy kolem jeho partnerky Michaely Krausové, která si nebrala servítky v pirátském fóru a také rezignovala na šéfku pražských pirátských zastupitelů, neboť straně opomněla říct, že se schází s manažerem reklamní firmy JCDecaux Tomášem Tenzerem.

„Sám Michálek na to reagoval jako Michálek. Uspořádal tiskovku, kde novinářům kromě lekce z arogance předvedl i leporelo s vlastními úspěchy. A k obviněním ze šikany řekl, že kvůli němu brečel jediný člověk,“ dodal Holec a podotkl, že Michálek na funkci rezignovat nehodlá. 

„Piráti si až doteď užívali bublinu nevinnosti. Jejich poslední kauzy ale ukazují dvě důležité věci. Sami hlasatelé transparentnosti, z níž si udělali náboženství, jímž ospravedlňují sklony k udavačství, na transparentnost rádi zapomenou, když potřebují. A udělejte někoho chorobně ambiciózního, nezralého a bez sociální inteligence jako Michálek šéfem ministerstva spravedlnosti, a zbude z něj prázdný barák. Všichni odsud radši utečou,“ sdělil Holec. 

A dle jeho slov komunisti hovořili podobně. „I oni měli své vznešené politické cíle, jejichž dosažením taky omlouvali méně vznešené způsoby, s jakými k nim vyrazili. Na rozdíl od Pirátů jen neměli internetová fóra, takže nonstop schůzovali. Piráti jdou dnes v jejich stopách, i jejich ‚revoluce‘ začíná požírat své děti,“ uzavřel Holec. 

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek

  • Piráti
  • Pusťte nás na ně, porveme se za vás!
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

19:39 Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se v průběhu jednání Poslanecké sněmovny rozčílila kvůli…