Migranti z Běloruska? Langšádlová varuje. Něco strašlivého

14.06.2021 13:39

Poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová se na svém twitterovém profilu vyjádřila k Bělorusku a k režimu Alexandra Lukašenka. „Naše kroky proti jeho režimu musí být silné,“ apeluje Langšádlová a varuje před migranty.

Migranti z Běloruska? Langšádlová varuje. Něco strašlivého
Foto: Hans Štembera
Popisek: Helena Langšádlová

„Lukašenko započal hybridní válku a koordinovaně valí do EU migranty. Naše kroky proti jeho režimu musí být silné. Podporujme Bělorusy v jejich snaze o vypsání nových a čestných voleb. Bělorusko si zaslouží být svobodné,“ poznamenala Lanšgádlová s hashtagem „FreeBelarus“. 

Langšádlová v té souvislosti sdílela článek serveru Echo24.cz, jenž zmiňuje, že Litva v týdnu obvinila Bělorusko, že je zodpovědné za příval běženců především z Blízkého východu. Podle Litvy totiž běloruský diktátor Alexandr Lukašenko letos vpustil za své hranice stovky Iráčanů, Íránců a Syřanů. Ti měli do Minsku původně přiletět na turistické vízum a nyní se dostali dále do Evropy. Na hranicích s Běloruskem je podle všeho i malé stanové městečko určené pro migranty.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Ing. Zdeněk Nekula byl položen dotaz

Co děláte proti zdražování potravin?

A prosím, buďte konkrétní. Zatím jen sledujete marže a cena potravin dál roste. Navíc, jak zjistím, kdo má jak vysokou marži? Vím, že odmítáte plošná opatření, ale podle mě nepřicházíte z žádnými? Proč třeba aspoň nepomůžete zemědělcům a farmářům, aby nemuseli zdražovat a uživili se? Děkuji za konkr...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odporný Zelenskyj s velkým nosem... Německý deník čelí kritice za karikaturu

19:05 Odporný Zelenskyj s velkým nosem... Německý deník čelí kritice za karikaturu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj zahájil svým proslovem formou videohovoru letošní setkání S…