Miláček od bonsají. Babišova pravá ruka, jak ji neznáte

24.08.2017 18:45

O Jaroslavu Faltýnkovi se poslední dobou mluví především jako o poslanci, kterého se chystá stíhat policie kvůli kauze Čapí hnízdo. Hnutí ANO se ale pokusilo představit Faltýnka tak trochu jinak. S lidskou tváří, dalo by se říci. Na videu prozradil, co dělá, když má volno, a co všechno miluje.

Miláček od bonsají. Babišova pravá ruka, jak ji neznáte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Faltýnek
reklama

Předvolební kampaň běží na plné obrátky a politici hledají další a další cesty, jak oslovit voliče. Hnutí ANO tentokrát přišlo s videem, v němž představuje Jaroslava Faltýnka jako člověka, který má taky někdy volno. A co dělá, když už ho má?

„Já když mám čas, tak se věnuju svým třem zálibám. Malování, vaření, miluju vaření a pěstuju bonsaje,“ prozradil sám na sebe poslanec, jenž bude možná brzy vydán k trestnímu stíhání v kauze farmy Čapí hnízdo. Maluje prý už od doby, kdy jako dítě chodil do lidové školy umění. Divákům předvedl třeba obraz, který si sám pojmenoval „Dva klauni“.

Další jeho láskou jsou bonsaje, péče o ně je během na dlouhou trať, ale Faltýnkovi se líbí, že je to tvůrčí práce, jejíž výsledky jsou vidět, byť až za delší dobu. Totéž platí i u malování a vaření, ale u těchto činností se výsledky dostavují rychleji než u pěstování bonsají. Proč se dal Faltýnek na vaření? Třeba proto, aby dělal lidem jídlem radost. Při vaření si na sebe oblékl zástěru s nápisem „Miláček“, aby si neumazal tričko s reklamou na hnutí ANO. Jeho náklonnost k hnutí není možné přehlédnout jak na hrudi, kde se skvěla srdíčka s nápisy „ANO, bude líp“, tak i na zádech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bydlet je právo! Chci levnější nemovitosti, hlásá pirátka, favoritka na místo ve Sněmovně

17:11 Bydlet je právo! Chci levnější nemovitosti, hlásá pirátka, favoritka na místo ve Sněmovně

Dvojka středočeské kandidátky Pirátů a STAN Klára Kocmanová se na twitterovém účtu vyjádřila k právu…