Ministr Chovanec se naštval: Takhle to se šibenicemi nebude!

19.07.2015 11:40 | Zprávy
autor: mp

Vnitřní policejní kontrola došla k závěru, že strážci zákona nepochybili, když nezasáhli proti nositelům šibenic na demonstraci na Václavském náměstí v Praze. S tímto uzavřením kauzy se ale nehodlá smířit ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

Ministr Chovanec se naštval: Takhle to se šibenicemi nebude!
Foto: red
Popisek: Ministr vnitra Milan Chovanec

Šéf resortu vnitra dal už těsně po demonstraci se šibenicemi najevo, že ani trochu nesouhlasí s nečinností policie, pokud jde o vystavování šibenic pro zrádce národa na demonstracích. I policie podle ministra musí vědět, že je to v rozporu s demokratickými hodnotami, aniž by k tomu existovaly nějaké vnitřní pokyny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

16:45 Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

Prezident Petr Pavel se chystá na summit NATO, ačkoliv podle rozhodnutí vlády nebude vedoucím české …