Ministr Chovanec se naštval: Takhle to se šibenicemi nebude!

19.07.2015 11:40 | Zprávy
autor: mp

Vnitřní policejní kontrola došla k závěru, že strážci zákona nepochybili, když nezasáhli proti nositelům šibenic na demonstraci na Václavském náměstí v Praze. S tímto uzavřením kauzy se ale nehodlá smířit ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

Ministr Chovanec se naštval: Takhle to se šibenicemi nebude!
Foto: red
Popisek: Ministr vnitra Milan Chovanec

Šéf resortu vnitra dal už těsně po demonstraci se šibenicemi najevo, že ani trochu nesouhlasí s nečinností policie, pokud jde o vystavování šibenic pro zrádce národa na demonstracích. I policie podle ministra musí vědět, že je to v rozporu s demokratickými hodnotami, aniž by k tomu existovaly nějaké vnitřní pokyny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…