Místo hokeje pacienti s kovidem. PPF nabídla Prymulovi O2 arenu

20.10.2020 18:46 | Zprávy
autor: AZy

Skupina PPF Petra Kellnera nabídla Ministerstvu zdravotnictví zadarmo k dispozici O2 arenu a O2 universum. Obě haly mají dostatečné zázemí pro umístění pacientů s covidem-19, kteří mají těžký průběh. Skupina to uvedla na Twitteru.

Místo hokeje pacienti s kovidem. PPF nabídla Prymulovi O2 arenu
Foto: red
Popisek: Majitel skupiny PPF Petr Kellner

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

muniční iniciativa

Paní Černochová, mohu vás jako expertku a bývalou ministryni obrany požádat o vysvětlení, jaký je rozdíl mezi českou muniční iniciativou a tou americkou, do které se vláda na rozdíl od té české zapojila? Já moc nechápu, proč do jedné ano a do druhé ne. V čem je rozdíl? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

STAN, Kolář, Ukrajina, Šídlo. Miliardář, který je v ČR u mnohého

4:44 STAN, Kolář, Ukrajina, Šídlo. Miliardář, který je v ČR u mnohého

Jan Dobrovský je známý podnikatel, komentátor politického života a filantrop. Jeho veřejné aktivity …