Mládek si prý v přímém přenosu vymýšlel. Babišovy noviny uvádí důvod

13.06.2015 13:33 | Zprávy
autor: jzd

Podle Lidových novin si ministr průmyslu a obchodu při prezentaci výsledků, jak se daří státu lákat zahraniční investory do Česka, účelově vylepšil statistiku. V přímém přenosu to přitom zaznamenala Česká televize.

Mládek si prý v přímém přenosu vymýšlel. Babišovy noviny uvádí důvod
Foto: ministerstvo průmyslu a obchodu
Popisek: Ministr průmyslu Jan Mládek podepsal společně s předsedou Rady kvality ČR Robertem Szurmanem společné Memorandum o spolupráci mezi oběma institucemi.

Vše se prý stalo koncem minulého měsíce při tiskové konferenci k příchodu tchajwanského investora do České republiky. Lidové noviny uvádějí, že podle Mládka státní agentura pro lákání investorů zprostředkovala devětasedmdesát investičních projektů, které hodí přes jednačtyřicet miliard korun a přinesou prý devět tisíc nový pracovních míst.

Lidové noviny ale prý obdržely od samotného ministerstva údaje, ve kterých se definitivně rozhodlo jen dvaadvacet projektů za šest miliard korun a s 1 400 pracovními místy. Jak ale deník uvádí, mnohé projekty se neuskuteční. Na dotaz novin, proč se tak stalo, prý ale do uzávěrky sobotního vydání ministr neodpověděl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

20:42 Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

Studie výzkumníků prestižních amerických vysokých škol zjistila, že současné modely umělé inteligenc…