Moc nespím. Padne-li euro, možné je vše. Třeba vyšší DPH, říká Kalousek

02.12.2011 21:57 | Zprávy
autor: joh

V rozhovoru pro server iDNES.cz nevyloučil ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v podstatě nic. Ani další zvyšování DPH. Záleží hlavně na dalších krocích v řešení krize v eurozóně. Pokud by euro padlo, padnou s ním prý všechna rozpočtová tabu.

Moc nespím. Padne-li euro, možné je vše. Třeba vyšší DPH, říká Kalousek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek na sněmu TOP 09

Krach eurozóny není podle Miroslava Kalouska vyloučen. Ministerstvo také neustále pracuje na opatřeních, která se týkají budoucího vývoje české ekonomiky. A počítá se jak s mírným růstem, tak s velkou recesí.

Novela státního rozpočtu? Pravděpodobně

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Nelegální migrace

To, že je třeba najít řešení, to neříkáte nic nového, naopak, to slyšíme od vás politiků už několik let. Ale jaké tedy navrhujete řešení a proč to ještě nikdo nedokázal vyřešit? Třeba ANO má přeci své zástupce všude, včetně Bruselu, tak proč jste s něčím konkrétním nepřišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co přehlédli ti, kteří se bijí za Pavla proti Macinkovi

4:46 Co přehlédli ti, kteří se bijí za Pavla proti Macinkovi

Co stojí za úterním politickým granátem, který před svým odjezdem na dovolenou odjistil prezident Pa…