Mocný ODSák Hrdlička v noci vyplašil Marka Bendu: Už jedu, udělám pořádek

17.06.2013 7:52 | Zprávy
autor: dkr

Pražský exprimátor Bohuslav Svoboda a premiér Petr Nečas byli symboly očisty poměrů v ODS. Nyní, jak informuje iDnes.cz, se jim vysmívá vlivný muž ODS Tomáš Hrdlička a slibuje návrat a očistu od zločinců. Udělal to prostřednictvím SMS, kterou zaslal předsedovi poslaneckého klubu ODS Marku Bendovi a dalším politikům z ODS.

Mocný ODSák Hrdlička v noci vyplašil Marka Bendu: Už jedu, udělám pořádek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec za ODS Petr Tluchoř v debatě se svým kolegou Markem Bendou

O očistu poměrů se Nečas prý snažil tím, že změnil poměry v justici a nechal policii i žalobce nezávisle vyšetřovat. A Svoboda tím, že se začal šťourat v podezřelých smlouvách kolem dopravního podniku nebo drahého tunelu Blanka. Server iDnes.cz píše, že paradoxně jsou právě Nečas se Svobodou nakonec oběti policejních vyšetřovatelů. "Přiznávám se, že po výsledku velkého policejního zátahu zrovna nemám důvěru ve vyšetřovatele. A naopak ze sebevědomého vyznění Hrdličkova vzkazu je vidět, čí důvěrou se může policie pyšnit," reagoval Bohuslav Svoboda.

iDnes.cz zveřejnil onu SMS, kterou ve čtvrtek od Tomáše Hrdličky obdržel Marek Benda: "Marku, nezoufej. Konečně se ukazuje, kdo jsou ti čestní v ODS. Zítra se vracím z exilu a zbavím ODS podezřelých kriminálníků, obviněných, případně obžalovaných osob. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Vůbec nevadí, že půlka Úřadu vlády a bývalé vedení pražské ODS, respektive magistrátu, jsou zatím neodsouzení zločinci. Drž se. Už se blížím. T. H."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

11:30 Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

Letní prázdniny ještě nezačaly, ale doprava v Praze už kolabuje. Rozsáhlé opravy, uzavírky a omezení…