Na olomoucké radnici od rána úřadují policisté. Prý se zaměřují na pracovníky IT oddělení

30.09.2014 9:49 | Zprávy
autor: vam, čtk

Na olomoucké radnici dnes od rána zasahují policisté. Důvody akce zatím policie nezveřejnila. Některým pracovníkům magistrátu policisté podle informací ČTK zakázali přístup k počítačům. Mluvčí magistrátu Radka Štědrá policejní zásah ČTK potvrdila. Radnice připravuje krátké vyjádření.

Na olomoucké radnici od rána úřadují policisté. Prý se zaměřují na pracovníky IT oddělení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náměstí v Olomouci

Pracovník magistrátu, který si nepřál být jmenován, ČTK řekl, že policisté do radniční budovy přišli hned ráno a zaměřili se zejména na pracovníky IT oddělení, které odstavili od počítačových systémů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

11:59 Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

Psaní na sítě o svoloči možná stálo Evu Decroix šanci stát se předsedkyní poslaneckého klubu. Tím ta…