Nadávky ženě Tomáše Kluse. Šlo o politiku! Je to sranda

14. 3. 2019 8:52

Manželka Tomáše Kluse Tamara Klusová se na sociální síti pochlubila, jak šikovného má syna. A dostala slovní ránu. Jde o zbraně.

Nadávky ženě Tomáše Kluse. Šlo o politiku! Je to sranda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Písničkář Tomáš Klus

Téma nošení zbraní rezonuje v Evropě už pár let, a to především kvůli směrnici Evropské komise, která nošení střelných zbraní reguluje. Česká republika tuto směrnici zažalovala, protože ji považuje za nesmyslnou.

Anketa

Vadí vám výrok Václava Klause ml. o EU a Židech?

3%
97%
hlasovalo: 20566 lidí

Do sporu o to, zda má smysl více regulovat nošení střelných zbrání, aby v EU nedocházelo k podobným masakrům, jaké se dějí např. v USA, či nikoliv, protože lumpové a teroristé si zbraně opatří na černém trhu a doplatí na to poctiví občané, teď někteří čeští občané přimíchávají ještě děti.

Přesvědčila se o tom Tamara Klusová, manželka zpěváka Tomáše Kluse, která se pochlubila, že její dvouletý syn dokázal na pouti ustřelit růžičku. Vzduchovkou. „Alfréd a jeho první vystřelená růže… On to opravdu dokázal. Dojalo nás to k slzám,“ napsala manželka zpěváka, která dala už v rozhovoru pro DVTV v závěru roku 2018 najevo, že je hrdá na to, že je manželka Tomáše Kluse a je pyšná na svoje děti.

Svou lásku a hrdost na svého potomka Alfréda dala najevo právě na Instagramu a dočkala se takřka stovky reakcí. Dámy a pánové vedli debatu nejen o tom, zda je syn hezký, někteří tvrdili, že nikoliv, ale přeli se i o to, jestli malému klukovi patří do rukou vzduchovka. „Teda být hrdá na to, že dvouletý dítě umí střílet, i když je to jen na růži… Tak na to by normální rodič asi hrdý nebyl,“ zaznělo v diskusi. Většina diskutujících se však shodovala v tom, že podobné komentáře, že nemá hezkého chlapečka a že nemá střílet ze vzduchovky, nesmí brát vážně a má si užívat radosti rodičovství. „Máte šikovného syna. Na ty hloupé komentáře blbů nedejte. Jen vám závidí.“