Nagyová prý měla ve věznici návštěvu, o které doposud nikdo nevěděl

29.07.2013 10:46

Zatímco během převozu do vazební věznice v Ostravě vypadala Jana Nagyová sklesle až zanedbaně, poté, co vazbu opouštěla, byla k nepoznání. Nejvíc otázek vzbuzuje její dokonale upravená blonďatá hříva plná loken jako od profesionála. Měla snad ve věznici návštěvu, o které se nikdo nezmínil? Spekuluje server KrajskéListy.cz.

Nagyová prý měla ve věznici návštěvu, o které doposud nikdo nevěděl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

Zarážející změny vizáže si všimla také redaktorka přílohy deníku MF Dnes ONA věnovaný ženám. "Když ji převezli z vězení v Ostravě k soudu, stála tam, mimochodem slušivě pohublá, což by mé představě o vězení odpovídalo, ale neměla odrosty. Peroxidová blondýna? Od půli června do půli července bez zásahu barvy na vlasy? Neexistuje!!!" komentovala Pavlína Wolfová.

Ani zkušení kadeřníci ale nedokážou stoprocentně říct, jestli jde o vlastní úpravu, nebo o profesionální zásah. "Jistě ji někdo navštívil. Toto si sami neuděláte," řekl KrajskýmListům.cz jeden z majitelů kadeřnického salónu. Jinak ale mluví kadeřnice Veronika, podle ní obarvené vlasy měsíc vydrží a k úpravě stačí pár natáček.

Celý článek ZDE

Pokud by ovšem Nagyovou za mřížemi skutečně někdo navštívil, popíralo by to dosavadní svědectví. Sama Jana Nagyová od propuštění z věznice nekomunikuje s médii. Podle jejího obhájce Eduarda Bruny si vzala několik dní volna, které tráví se svými dcerami, a nabírá síly. Ke vzhledu své klientky se ale nevyjadřoval.

15 policistů? Podle obhájce demonstrace síly

V rozhovoru pro časopis Týden Bruna popsal okolnosti zásahu policie a následné domovní prohlídky. Ačkoli přímo u zásahu nebyl, zastupoval Nagyovou od druhého dne odpoledne. Přítomen byl i domovní prohlídce. Problém podle advokáta nastal až ve chvíli, kdy zhruba po třech hodinách od skončení prohlídky byla Nagyová převezena k výslechu. Celou noc nespala, byla unavená a pod tlakem.

"Praxe je taková, že by se ale vazbě nevyhnula. Přes tyhle poměrně kruté podmínky jsem jí řekl, ať to zkusí a vypovídá," říká Bruna, co předcházelo vůbec prvnímu výslechu Nagyové, který trval asi hodinu a půl.

Při zásahu v bytě Nagyové bylo podle Bruny přítomno asi 15 policistů, dle jeho názoru přehnaný počet. Ačkoli někteří z nich pracovali na sto procent, část policistů prý nedělala nic. "Byla to určitá demonstrace síly. Demonstrace toho, co policie umí a může," říká obhájce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sbohem, Evropo. Doktor Zbořil o jasném Bidenově kroku. Časy se mění

10:46 Sbohem, Evropo. Doktor Zbořil o jasném Bidenově kroku. Časy se mění

Zapomeňte na NATO. Válka bude jinde, píše někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta,…