Národ rozpoutal válku: Zase průser. Vy budete volit Babiše i na Mírově! Andreji, jsi démon. Urputný lev

28.08.2017 13:01

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš sdílí v posledních dnech na svém facebookovém profilu fotografie z cest po republice. Včera například avizoval své setkání v Olomouci, předtím sdílel snímky z mezinárodní zemědělské výstavy Země živitelka. V komentářích pod svými statusy se však dočkává kritiky.

Národ rozpoutal válku: Zase průser. Vy budete volit Babiše i na Mírově! Andreji, jsi démon. Urputný lev
Foto: David Hora
Popisek: Andrej Babiš

„Ten komunistickej gauner by už neměl jezdit nikam, tak jedině do chládku. A Vy ostudy ho tady hájíte. Každej týden nové skutečnosti, co je to za s-ini a s vámi to nehne. Budou další nahrávky... Ale těm, co ho tak ctí, snad nevadí nic, ti ho budou volit i na Mírově. To je národ - neuvěřitelné a smutné...“ napsal například jeden z uživatelů na sociální síti.

A rozhodně nebyl sám. „Měli Vám tam nalít Metilalkohol a byl by od Vás klid. Takhle sebou do kriminálu vezmete i své potomky. Co se vlastně divím, když jste na ně křivě přísahal?!“ napsal další diskutující. 

Další z uživatelů se pak zaměřil na nejnovější nahrávku, která včera díky „skupině Šuman“ spatřila světlo světa a poukazuje na to, že Babiš zřejmě věděl o tom, že Finanční správa chce „zlikvidovat“ konkurenční společnost FAU Přerov. „Tak další Babišovo průser zase vyplul na povrch. Voliči tohodle politika musí mít hodně silný žaludek. Těším se na nesmyslné a hloupoučké obhajování poslední nahrávky,“ sdělil uživatel.

Najdou se však i pochvalná slova. „Andreji, vy jste démon, ANO teď všem ukazujete, kolik máte v sobě energie, budete za náš stát bojovat jako urputný lev, vás jen tak něco nezlomí, lidé to ocení, jen tak dál, ať se dílo podaří, volby se blíží,“ poznamenal další z uživatelů. „To cestování po ČR Vás musí, pane Babiš, neskutečně nabíjet, protože jinak si nedokážu to Vaše tempo vysvětlit. Tolik míst, setkání a hlavně podepisování knížky... klobouk dolů!“ vyjádřila své sympatie další uživatelka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Důchodci jsou vysmátí!“ nadával občan ministryni Schillerové. Ta si ho podala

18:28 „Důchodci jsou vysmátí!“ nadával občan ministryni Schillerové. Ta si ho podala

Z PROFILŮ Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) odpovídala čtenářům serveru ParlamentníListy…