Nástupkyni Merkelové vláčejí hnojem kvůli vtipu o třetím pohlaví. Jenže ona se naštvala a ještě přitvrdila

09.03.2019 17:42

Nová předsedkyně CDU Annegret Kramp-Karrenbauer, jež je přezdívaná jako AKK, se nehodlá za nic omlouvat. Dokonce ještě v Demminu, kde se konalo velké shromáždění strany, přitvrdila. Tvrdí to alespoň publicista Marian Kechlibar, jenž si na svém webu Kechlibar.net povšiml jejích slov.

Nástupkyni Merkelové vláčejí hnojem kvůli vtipu o třetím pohlaví. Jenže ona se naštvala a ještě přitvrdila
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německá vlajka

AKK se na setkání v Demminu vyjádřila ke svému karnevalovému vtípku o toaletách pro třetí pohlaví. „Podívejte se na ty dnešní chlapy. Kdo z vás byl nedávno v Berlíně? Tam přeci vidíte takovou tu latté-macchiato-frakci, která zavádí záchodky pro třetí pohlaví. To je pro chlapy, kteří nevědí, jestli ještě smějí při čurání stát, nebo už musejí sedět,“ nechala se nedávno slyšet AKK.

Původní text ZDE.

A jak ukázala nyní, za věc se omlouvat nehodlá. Považuje ji za umělý skandál a dokazuje to prý to, že země nemá žádné skutečné problémy. Dále se pustila i do hamburské školky, která v rámci bezpředsudkového vzdělávání prohlásila dětské kostýmy indiánů a šejků za nežádoucí. „Také řekla, že lidé mají právo o Silvestru vystřelovat rachejtle, aniž by tím spustili alarm – narážka na to, že organizace Deutsche Umwelthilfe označuje silvestrovský ohňostroj za zdroj jemného prachu a zvažuje žalobu směřující k jeho zákazu v určitých městech,“ všiml si Kechlibar. 

„Nu, změny se dějí. Zdá se, že AKK se od Merkelové chce skutečně výrazně odlišit, a bude k tomu patřit i princip ‚nejlepší obrana je útok‘, aspoň pokud jde o různé progresivně-zelené kauzy,“ poznamenal dále Kechlibar k nové německé předsedkyni. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

7:36 Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

TÝDEN V MÉDIÍCH Komunisté častovali své odpůrce mnoha ošklivými výrazy, ale o podřezávání sviní se n…