Nečas je horší než Gottwald nebo Kaddáfí, zlobí se Tluchoř

05.09.2011 14:37 | Zprávy

Premiér Petr Nečas by se svým týmem mohl mít ve vedení ODS mandát delší než dva roky, aby se strana mohla lépe soustředit na krajské volby. Část ODS to však považuje za krajně nedemokratické. Rozhodne se na říjnovém kongresu.

Nečas je horší než Gottwald nebo Kaddáfí, zlobí se Tluchoř
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Tluchoř
Na podzim příštího roku budou krajské volby. Vnitrostranický boj, názorové přestřelky a mediální tlak provázející volbu nového vedení by straně příliš hlasů nezajistily, a tak vedení strany přišlo s tím, že by se mu mohl prodloužit mandát a volební kongres by se mohl odsunout až na termín po krajských volbách.

Je to šílené a totalitní 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konec soukromí, velký „krok vpřed“. Toto se v EU chystá

4:44 Konec soukromí, velký „krok vpřed“. Toto se v EU chystá

Po riziku šmírování osobních konverzací skrze Chat Control hrozí podle kritiků chystané centrálně ko…