Nečas měl dost času si smlouvu k sKartám prostudovat, radí Drábek

09.05.2013 19:40 | Zprávy

Podle premiéra Petra Nečase byl obsah smlouvy o sKartách dojednán proti vůli vlády. Proti tomu se ale ohradil bývalý ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek – premiér měl prý dost času, aby si smlouvy prostudoval.

Nečas měl dost času si smlouvu k sKartám prostudovat, radí Drábek
Foto: Daniela Černá
Popisek: Jaromír Drábek

"Zadávací podmínky veřejné soutěže byly zveřejněny v červnu 2011, smlouva byla uzavřena v lednu 2012. Byl tedy dostatek času, kdyby do toho chtěl premiér zasáhnout," uvedl pro Lidovky.cz Jaromír Drábek.

Navíc poukázal, že legislativní vymezení sKarty prošlo i díky hlasům občanských demokratů. "Vláda schválila legislativní vymezení sKarty i hlasy ministrů za ODS, taktéž poslanecká sněmovna s hlasy poslanců ODS," vysvětluje exministr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blackout Česka: Věděli to 11 let. Před tímhle varoval generál Šándor

20:26 Blackout Česka: Věděli to 11 let. Před tímhle varoval generál Šándor

Před jedenácti lety proběhlo v Praze a části Středočeského kraje rozsáhlé simulační cvičení blackout…