Nečas se prý nezhroutil, je ve své pracovně

13.06.2013 13:56 | Zprávy

Premiér České republiky Petr Nečas (ODS) se zatím nevyjádřil ke čtvrteční razii detektivů Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), která se zaměřuje na aktivity lidí označovaných za kmotry ODS a v rámci které byla zadržena i šéfka jeho kabinetu Jana Nagyová, s níž bývá spojován i partnersky. Objevily se zprávy, že se premiér zhroutil, případně že byl hospitalizován. Podle serveru Novinky.cz je premiér ve své pracovně.

Nečas se prý nezhroutil, je ve své pracovně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý premiér Petr Nečas

Ve chvíli, kdy se vystoupení premiéra k aktuálním událostem, které se ho bezprostředně týkají, jeví jako samozřejmé, se Nečas odmlčel. Deníku Právo zrušil na čtvrtek domluvený rozhovor SMS zprávou ze svého telefonu. Nedorazil ani na interpelace do sněmovny, která čtvrteční schůzi přerušila. Vyjádření přitom od Nečase očekávají jak média a zástupci opozice, tak i příslušníci jeho vlastního tábora.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Jan Lacina byl položen dotaz

Jak si vysvětlujete, že po tolika letech komunisté přichází se změnou názvu?

A myslíte, že jim to zajistí lepší výsledky, že je lidé budou volit i třeba za 10 let? Mě třeba udivuje, že je volí i dnes, po tolika letech, podle mě je tak musí volit i mladší generace. Jak si to vysvětlujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Máslo, že se člověk nedoplatí. Proč? Odpověď přímo z Agrofertu

16:31 Máslo, že se člověk nedoplatí. Proč? Odpověď přímo z Agrofertu

Kdo může za drahé máslo? ODS má oblíbeného viníka - Andreje Babiše a Agrofert. Nyní cena másla podle…