Něco pro ,,fanoušky" Pavla Novotného: Čelí vážnému problému, díky kterému se rozjel kolotoč silných slov

27.03.2017 6:14

Bulvární novinář, podnikatel a člen ODS Pavel Novotný se na svém facebookovém profilu velmi rozčílil. Důvodem byl jeden z článků, který o něm vyšel. Soudnímu sporu kvůli nehodě a sražené chodkyni sice skutečně čelí, ale pravomocný rozsudek nepadl. Novotný stanul coby svědek před soudem již například kvůli žalobě herce Ondřeje Vetchého proti jeho bývalé redakci, na soud možná dojde i kvůli rodině poslouchající písně skupiny Ortel.

Něco pro ,,fanoušky" Pavla Novotného: Čelí vážnému problému, díky kterému se rozjel kolotoč silných slov
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

„Jsem svině stejná jako bulvární mrdky. V této zemi platí, že pokud rozsudek není pravomocný, musí to v médiích zaznít. V noci má advokátka bez problémů udělala dohody se dvěma obr médii, která si nevšimla, že podle platného pravomocného rozsudku NS jsem nespáchal trestný čin při tom, když mnou nezabržděný karavan ublížil chodkyni...,“ začal Novotný. 

„Mohl jsem rovnou poslat číslo účtu, ale já velká média potřebuji... Čekal jsem jen na dva amatéry, co pokaždé chybují, když dostanou šanci v ajfru se po mně svézt,“ zmínil následně Novotný a vzpomněl na kauzu kolem Ondřeje Vetchého. Ten totiž vysoudil celkem 700 tisíc korun na již zaniklém časopisu Spy. Magazín před dvěma lety uvedl, že herec přišel na vyhlášení Českého lva s milenkou. Šlo však o manželku.

O kauze Ondřeje Vetchého ZDE.

Anketa

Dělají lidovci dobře, když vytvářejí volební koalici s Gazdíkovým hnutím Starostové a nezávislí?

24%
hlasovalo: 3208 lidí

„Podle pravomocného rozsudku Nejvyššího soudu ČR nevinný a trestný čin nespáchající Novotný podle serveru ODSOUZEN a ten kretén u toho nedopíše ze zákona neprůstřelné ‚nepravomocně‘. Budu si hrát teď na Vetchého. Akorát vynechám předžalobní výzvu a žalobu na ochranu osobnosti posílám rovnou jen proto, abychom s vydavatelem sedli už zítra,“ řekl k tomu. 

Závěrem pak napsal hádanku pro své příznivce. „Jak to že mu neponesu číslo účtu, když je 100% hotovo? U podobného lapsu nikdy nedojde na soud... Co tak asi budu chtít? Vyhodit ho? Tywe super, ale ještě je tu jedna boží možnost... Za chyby se platí... Doufám, že mu někdo půjčí... Jsou to hyeny!!!“ napsal v závěru.

Pavel Novotný

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Kromě Vetchého a sražené chodkyně má Novotný „na krku“ také rodinu, kterou udal za to, že s malým synem zpívala píseň Mešita kontroverzní kapely Ortel. Rodiče dítěte nyní požadují odškodnění. 

Podle jeho slov po něm chtějí sto tisíc korun a omluvu za to, že zveřejnil jejich telefonní číslo a řekl o nich, že jsou oba debilové a špatní rodiče. „Na tom trvám doteď. Já jsem samozřejmě sto tisíc nezaplatil a poslal jsem jim e-mail, že ani hovno a že chci žalobu,“ řekl rázně.

O této kauze čtěte ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svrhnout Zemana? Ne. Ještě hůř! Primátor Prahy Hřib řekl, co by rád provedl prezidentovi, ale...

10:34 Svrhnout Zemana? Ne. Ještě hůř! Primátor Prahy Hřib řekl, co by rád provedl prezidentovi, ale...

V den, kdy Senát projednává z iniciativy Václava Lásky ústavní žalobu na prezidenta republiky, čelí …