Nejhloupější volební slogany má ČSSD, ukazuje anketa

13.10.2012 5:16 odp.

Všichni známe předvolební slogany. Strany se s jejich pomocí snaží oslovit a mobilizovat občany, aby tito přišli k volebním urnám a odevzdali svůj hlas právě jim. Anketa ukázala, který z předvolebních sloganů považují lidí za nejhloupější. Vede ČSSD.

Nejhloupější volební slogany má ČSSD, ukazuje anketa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební místnost

Před každými volbami se u silnic objeví billboardy s řadou předvolebních sloganů. Zdá se sice, že před těmito volbami strany výrazně šetřily a předvolebních plakátů bylo k vidění výrazně méně, než např. před posledními volbami do sněmovny. ale i tak byla k vidění řada sloganů. Server Lidovky.cz v této spojitosti zveřejnil anketu o nejhloupější předvolební slogan.

ČSSD získala i stovky negativních hlasů

Slogan sociálních demokratů Spravedlivé = Reformy ČSSD označilo za nejhloupější přes 700 čtenářů. Na Druhém místě se umístil přímo předseda této strany Bohuslav Sobotka, který na plakátech hlásal: Zasloužíme si lepší budoucnost! 12 a 13. října vyjádřete nedůvěru Nečasově vládě! Tento výrok za nejhloupější považovalo 122 občanů účastnících se ankety.

Okolo stovky hlasů pak obdržely ještě tři výroky komunistických politiků. Ostatní slogany se stovce ani zdaleka nepřiblížily.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

18:20 „Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu v…