Někteří politici dělají z lidí blbce, postěžoval si Gazdík

27.09.2016 18:24

Úřadující předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík zavítal do úterní Kauzy dne na Rádiu Impuls. Vysvětlil, jaké své role považuje za nejzásadnější. Rýpl si do svých politických oponentů, že dělají z voličů blbce. Vysvětlil také, proč v Jihomoravském kraji žalovali Starostové TOP 09.

Někteří politici dělají z lidí blbce, postěžoval si Gazdík
Foto: Daniela Černá
Popisek: Exposlanec Petr Gazdík
reklama

„Moje nejdůležitější funkce je otec a manžel čtyř dětí,“ zahájil Gazdík. Denně spí sedm až osm hodin, a to i přestože pracuje jako poslanec s plným nasazením. „Na rozdíl od mnoha jiných kolegů ty zákony čtu,“ pochválil sám sebe. Jiní politici prý dělají z voličů blbce. Když třeba SPO Jana Veleby slibuje, že zatočí s koncesionářskými poplatky. „To jsou věci, které z kraje nezařídíte. Proto si trvám na tom, že někteří politici dělají z voličů blbce,“ přisadil si zostra.

S jednou politickou stranou se vydali pánové i k soudu. V Jihomoravském kraji totiž používá TOP 09 slogan „S podporou Starostů", ale v tomto kraji netáhnou TOP 09 a Starostové za jeden provaz. TOP 09 se však brání, že jejich sněmovní kolegové nemají na slovo „starostové“ výsadní právo. Prozradil také, že by na krajské úrovni Starostové mohli jít i do koalic s hnutím ANO, protože Babišovu stranu nepovažuje za extremistickou. Nelíbí se mu sice elektronická evidence tržeb, která podle jeho názoru může zlikvidovat malé živnostníky, ale kraje o zavedení EET nerozhodují, takže by to nespojoval.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Dvě mega? Pche. Čtyři? Néé! Šest? Furt málo. Vosum.“ Tolik milionů dostal Člověk v tísni i od Pirátů na festival, který ukázal, jak muž vylíže rty silikonové panně

4:43 „Dvě mega? Pche. Čtyři? Néé! Šest? Furt málo. Vosum.“ Tolik milionů dostal Člověk v tísni i od Pirátů na festival, který ukázal, jak muž vylíže rty silikonové panně

ParlamentníListy.cz pokračují v interpretaci závazných dokumentů, které lze běžně najít v oficiálníc…