Němcová: Až by mi Zemana bylo líto. Ale není

20.04.2023 11:41 | Ze sítí
autor: mp

Bývalý prezident Miloš Zeman si v blízkosti Pražského hradu otevřel svou novou kancelář. Na twitteru se kolem nové kanceláře hned rozjela diskuse. Senátorka Miroslava Němcová (ODS) vynadala spolupracovníkům Miloše Zemana, komentátor Seznam Zpráv připomněl, kde přesně Zeman kancelář otevřel a padla také otázka, co vlastně bude Zeman ve své kanceláři dělat.

Němcová: Až by mi Zemana bylo líto. Ale není
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Miloš Zeman už měsíc a půl není prezidentem a po šesti týdnech relaxu ve své novém domě v Lánech si otevřel kancelář, kde také poskytl první rozhovory novinářům, už coby jako řadový občan stojící mimo nejvyšší patra politiky.

Asistentku mu bude dělat jeho manželka Ivana Zemanová.

Otevření Zemanovy kanceláře vzbudilo pozornost jak mezi některými politiky, tak mezi novináři.

Senátorka Miroslava Němcová (ODS) vynadala spolupracovníkům Miloše Zemana:

„A to je vše, co potřebujeme vědět o schopnostech Zemanova hvězdného týmu. Nemají ani gram mozku, aby zajistili bezbariérový prostor. Je to tak nedůstojné a ubohé, že by mi ho bylo i líto. Ale není. Jaký pán…“ naznačila a přidala k fotografii se schody, na kterých však nechybí ani kolejničky, na nichž by bylo možné vést kočárek, případně invalidní vozík, na kterém se Zeman v posledním více než roce pohybuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Odevzdáte už konečně ten řidičák?

Jestli se prokáže, že viníkem nehody jste vy, odevzdáte už konečně řidičák, což jste sliboval už po té vaší slavné rychlojízdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ta stará blbá vysušená a vyšeptaná treska bude ještě dlouho otravovat vzduch., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHlustvisihák , 20.04.2023 12:25:55

|  12 |  1

Další články z rubriky

Studenti techniky nezvládají matematiku, v Brně našli řešení. Hampl se neudržel

14:42 Studenti techniky nezvládají matematiku, v Brně našli řešení. Hampl se neudržel

V České republice se řadu let vedou debaty o tom, jak do průmyslových podniků dostat víc odborníků. …