Nevím, že by Dalík financoval kampaně ČSSD, přísahal v ČT poslanec

09.10.2012 22:44

Poslanec Miroslav Svoboda přísahal v Událostech, komentářích na ČT, že nemá ani tušení o tom, že by lobbista Marek Dalík zajišťoval nějaké finance pro kampaně ČSSD. Ptal se na to prý i Jiřího Paroubka.

Nevím, že by Dalík financoval kampaně ČSSD, přísahal v ČT poslanec
Foto: hns
Popisek: Marek Dalík figuruje v kauze Pandur

„Já vám mohu odpřisáhnout na své děti a co je mi nejdražší, že nemám tušení,“ odvětil Miroslav Svoboda na otázku, zda existuje nějaké spojení mezi Markem Dalíkem a financováním ČSSD. Ptal se na to prý i Jiřího Paroubka a ten mu to vyvrátil.

„Dalík bude ukazovat na každého kromě sebe,“ míní Svoboda. Podle něj mluví v prospěch ČSSD u fakt, že je stále kvůli předvolebním reklamám zadlužená. Kdyby měla finance zajištěné od Dalíka, zadlužená by prý nebyla.

Podobně odmítl i poslanec Marek Šnajdr, že by věděl něco o spojení Dalíka a ODS. Nyní se prý soustředí hlavně na vyjednávání ohledně DPH. To se podle jeho slov vyvíjí dobře. „Nejsme ale hotovi, nemáme hotový konkrétní koncept řešení v souvislosti s tím vládním daňovým balíkem,“ vysvětloval.

Podle jeho slov se rýsuje cesta, díky níž by se nemusely zvyšovat daně. „Naše priorita se soustředí na redukci výdajové stránky rozpočtu,“ dodal.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

12:34 Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

Když se na kraji června letošního roku konal Rodinný den v pražské Stromovce, jeden z občanů počkal,…