Newsroom Rosí o mě říká, že jsem ostuda médií... Takže Jaromír Soukup udělal něco, z čeho bude na Kavčích horách haló

18.05.2019 6:28

Týden Jaromíra Soukupa. Pořad, v němž se moderátor Soukup na TV Barrandov věnuje aktuálním otázkám, které v minulých dnech hýbaly médii. Mimo jiné se tak věnoval České televizi nebo eurovolbám.

Newsroom Rosí o mě říká, že jsem ostuda médií... Takže Jaromír Soukup udělal něco, z čeho bude na Kavčích horách haló
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Volejte šéfovi v Mých zprávách na TV Barrandov

„Dělat tam, to je velké štěstí. To je za odměnu,“ zmínil úvodem k České televizi Jaromír Soukup, který nazývá vysílání veřejnoprávním luxusem. „Kdo neokrádá stát, okrádá rodinu, to jim tam jde,“ poznamenal k České televizi Soukup a všiml si i toho, jak generální ředitel České televize vlastní reality za sto milionů korun. „To určitě koupil za poctivě vydělaný český peníze. Vůbec žádný odkloněný prachy v tom nebyly a ta částka taky nesouhlasí,“ ironizoval Soukup.

„Mladá fronta Dnes udělala majetkový striptýzek Petra Dvořáka. Pojďme si to shrnout. Petr Dvořák si přijde zhruba na 500 tisíc hrubého měsíčně. Neoficiálně je to multimilionář,“ poznamenal Soukup a vypočetl, jak má 105 milionů korun v majetcích. „Radost Petra Dvořáka? Ta je k nezaplacení,“ sdělil s tím, že Dvořák tvrdí, že si ty peníze všechny vydělal. 

„Já mám na něj výzvu... On na mě nadává... Newsroom, Luboš Rosí říká, že jsem ostuda českých médií... Ani minutu nemám k veřejnosti mluvit zvrácené názory, protože kdo mě poslouchá, bude taky zvrácenej jako jsem já,“ rozlítil se Soukup. „Chtěl bych oficiálně vyzvat pana Dvořáka, když si to vydělal, ať za posledních pět let ukáže daňové přiznání,“ uvedl.

Následně se věnoval dle svých slov nejtragičtějším kandidátům v eurovolbách. „Kandidovat bohužel může skoro každej...“ sdělil Soukup. Ukázal například snímek bývalého sociálního demokrata Davida Ratha. „Ten chlap zase kandiduje. A co chce dělat v Evropském parlamentu? Nakopat tlusté prdele úředníkům v Bruselu,“ citoval dle svých slov Soukup Ratha. A demonstroval, jak to tenkrát mohlo být s krabicí od vína. „Já jsem jako David,“ říká Soukup a hraje si jako s krabicí od vína. Dále zmínil Miroslava Sládka, jehož připodobnil k Mr. Beanovi. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klus a Hašek se s Babišem „nes*ali“. Padla vážná výzva. A pak přišel na řadu Zeman a vraždy

20:45 Klus a Hašek se s Babišem „nes*ali“. Padla vážná výzva. A pak přišel na řadu Zeman a vraždy

Dnes večer se v Praze uskutečnila již čtvrtá demonstrace v pořadí organizovaná spolkem Milion chvile…