Než nás stáhnou na dno. Okamura vystartoval na koalici

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

18.08.2023 6:55 | Monitoring

Předčasné volby, než nás stáhnou na dno, říká na svém facebookovém profilu předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Rekordní nedůvěra vlády vyústila podle jeho slov v útok redaktorů „nedůvěryhodného média“ Seznam Zprávy na opozici i jeho osobu. „Provládní novináři ale mají smůlu,“ Fialovu vládu za jejich selhání Okamura chválit nebude. Pětikoalice by podle něj měla podat demisi a přestat škodit lidem.

Než nás stáhnou na dno. Okamura vystartoval na koalici
Foto: Hana Brožková
Popisek: Tomio Okamura

„Fialově vládě spadla nedůvěra občanů na rekordní minimum, již 73 % lidí vládě nevěří. Výsledek vládní nedůvěry je dokonce nejhorší v historii,“ informoval na Facebooku o průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění Akademie věd (CVVM) předseda strany SPD Tomio Okamura.

Zveřejnění tohoto nejnovějšího průzkumu veřejného mínění pak podle Okamury vyústilo v útok na jeho osobu ze strany provládních médií. „Provládní novinářská úderka ze serveru Seznam Zprávy rychle přispěchala vládě na pomoc a začala plivat na opozici. Dnes dvojička provládních novinářů ze Seznam Zpráv zase vymyslela jeden ubohý útok a tvrdí, že Okamura prý politicky zneužívá znásilnění, které tady páchají Ukrajinci na českých ženách, a to tím, že jsem se zastal obětí, volám po přísném potrestání a kritizuji vládu za masivní imigraci, která logicky přináší podobné trestné činy a tato zvěrstva na našich dívkách a ženách,“ uvedl Tomio Okamura, za co všechno byl redaktory ze Seznam Zpráv kritizován.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lucie Kroutilová

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

19:45 Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

28. listopadu začne slevové šílenství black friday. Prodejci každoročně slibují výhodné nákupy, ale …