Nikdo mi nebude přikazovat, koho si mám vzít, s kým mám spát a komu rodit děti! Klára Samková před stovkami lidí burcovala proti islámu

28.10.2015 18:02

REPORTÁŽ Na shromáždění svolaném hnutím Islám v České republice nechceme (IVČRN) se na brněnském náměstí Svobody sešlo kolem šesti set lidí, kteří vyslechli projevy zástupců hnutí a jejich hostů. Plánované satelitní propojení s ostatními akcemi IVČRN konanými ve stejné době v jiných českých městech se organizátorům nepodařilo uskutečnit.

Nikdo mi nebude přikazovat, koho si mám vzít, s kým mám spát a komu rodit děti! Klára Samková před stovkami lidí burcovala proti islámu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

Jako první vystoupila advokátka Klára Samková, která se ostře vymezila proti islámu. „Proti islámu bojuji, hodlám proti němu bojovat, a hodlám proti němu bojovat právními prostředky, a pakliže to nepůjde jinak, hodlám proti němu bojovat jakýmikoli jinými, i neprávními prostředky. Je mojí životní zásadou, že zbraně volí protistrana, nechávám to tedy na nich,“ řekla na adresu islámu Samková, podle níž není čas na formalismus a dbaní na zásady, které druhá strana nedodržuje. „Vidím zde mnoho žen a chtěla bych promluvit zejména k nim. Musíme si uvědomit, že islám znamená nesvobodu, a pro ženy dvojnásobnou nebo vícenásobnou. Nehodlám rozhodně dopustit, aby mi někdo přikazoval, koho si mám vzít, s kým mám spát a komu mám rodit děti. Nepřipustím, aby mě někdo šikanoval, anebo mi říkal, jestli smím chodit do práce a vydělat si své peníze. A zcela určitě nehodlám dopustit, aby mi někdo říkal, že nemám právo se účastnit veřejného života ve vlastní zemi. Je mi líto islámských žen,“ řekla Klára Samková. Každá země, která potlačuje ženy, se podle ní vzdává padesáti procent svého intelektuálního potenciálu a z toho důvodu islám nikdy nemůže zvítězit. „Když vidím všechny ty uprchlíky, myslím především na ty ženy, které zůstávají doma, a myslím na to, jak se jim asi daří, kdo je tam chrání a jak se musí ve svých zdevastovaných zemích potýkat s každodenní realitou. Jsou rukojmím svých mužů a svého zvrhlého náboženství a já nedopustím, aby se tato ideologie, která se za tímto náboženstvím skrývá, tady rozšířila,“ prohlásila advokátka Samková.

Konstatovala také, že byla léta označována za „cikánofila“ a vyčítalo se jí, že obhajuje cikány. „To, co nyní dělá česká vláda, je snaha vlády ze všech občanů republiky udělat cikány, bezmocnou menšinu neschopnou čelit vládě, která si bude dělat, co chce. Když jste mě označovali za cikánofila a vyčítali, že hájím cikány, říkala jsem, že obhajuji vás všechny a nedej bože, abyste se dostali do podobné pozice. A dnes jsme v takové pozici, že nás k tomu naše vláda tlačí,“ řekla Samková.

Novák: Nebojme se islámu, postavme islám mimo zákon

Předseda jihomoravské organizace Úsvitu – Národní koalice František Novák oslovil publikum oslovením „Allahu akbar“ s tím, že to je to jediné, s čím nemá v souvislosti s islámem problém, protože to znamená „Bůh je veliký“. „Pro mne je Bůh dobro a láska, život na jižní Moravě a v České republice v žádném případě není slučitelný s islámským pojetím života. Jsme křesťané nebo ateisté, ale všichni věříme v lásku, svobodu a rovnoprávnost. To nám Mohamed nenabízí, ten nám dává jen zlo, krutost, nenávist a podřízenost. Proč si naši krásnou zemi zaneřádit touto zlou ideologií, která se tváří jako dobré náboženství? Nesmíme se bát a nechat zastrašit hlupáky, kteří se nám snaží namluvit, že to zlo dělají jen ti zlí muslimové,“ řekl Novák a citoval pak Korán, který je podle něj kniha, ve které Mohamed ztělesnil své zvrhlé choutky a povznesl je na boží slova. „Mám dvě dcery a nechtěl bych je vidět od hlavy k patě zahalené a poslušně cupitající za jejich muslimským manželem a slyšet je říkat: tatínku, dnes je krásný den, můj manžel Hasan mi dal zatím jen jednu facku. Nedovolme nikomu, aby nám vnutil hordy imigrantů, kteří nejsou váleční uprchlíci, ale jde o tisíce mužů, kteří chtějí vysávat naše solidární sociální systémy a zneužít naší dobroty. Nebojme se islámu, postavme islám mimo zákon a Korán na úroveň Hitlerova Mein Kampfu,“ vyzval Novák.

Ambros: Stali jsme se součástí ďábelského experimentu

Dalším řečníkem byl Martin Ambros z IVČRN. Připomněl, jak stál na náměstí v Brně v listopadu 1989 na demonstraci: „Nenapadlo by mě, že za dalších šestadvacet let nastane znovu doba, kdy budeme ztrácet svou svobodu, kterou jsme si téměř nechali vzít. Máme šanci se postarat o to, abychom svobodu neztratili. Po devadesátých letech by už mě nikdy nenapadlo, že naši zemi ovládne něco horšího než komunismus. Bohužel se tak stalo, díky naivitě a neznalosti jsme se všichni stali součástí tzv. sjednocené Evropy, našim bývalým nepřátelům jsme svěřili část svých práv a mysleli si, že Evropa bez hranic je to nejdůležitější. Jak hloupí a naivní jsme byli, Evropu zase řídí stejné země, které nás zradily v roce 1938 – Francie a Neměcko,“ prohlásil v Brně Martin Ambros. Naši zbabělí a neschopní politici se podle něj bojí zvednout hlavu a ještě si draze platíme všechny neziskovky, které pod vedením ultramarxistů deformují myšlení lidí. „V naší zemi, kde se lidé pomalu učili svobodně dýchat, se najednou objevili sociální inženýři, kteří nás mění ve své loutky, vzali nám jistotu myslet logicky. Dostali se do vedení škol a vychovali další generaci, která ovládla veřejný prostor,“ řekl Ambros a vyslovil přesvědčení, že jsme se stali součástí ďábelského experimentu lidí, kteří nenávidí tuto zemi a chtějí Čechy nahradit poslušnějšími lidmi „importovanými rovnou ze středověku“. Migrační vlna podle Ambrose ukazuje neschopnost elit najít řešení, větším nebezpečím než islám jsou ale podle něj naši vlastní politici, kteří kolaborují se zájmy evropských a nadnárodních korporací. Hrozí tak rozpad hodnot naší civilizace. „Tuto válku jsme nezahájili, ale pro budoucnost naší země a našeho lidu ji vyhrajeme,“ uzavřel Ambros.

Hampl: Státní sdělovací prostředky se pokoušejí zlomit odpor lidu

Na pódiu před morovým sloupem na brněnském náměstí Svobody se objevil i sociolog Petr Hampl. „Nemám pro vás dobrou zprávu: po několika staletích naše země a naše část světa čelí opět islámské invazi a opět je to tak, že pokud ji neodrazíme, budou další generace žít ve světě, pro který bude typická bída a beznaděj,“ oslovil publikum Petr Hampl. Zmínil i pozitiva současnosti, k nimž patří například to, že „padla kolaborantská vláda“ v Polsku, Maďarsko a Slovensko drží pevně a v Rakousku se schyluje ke změně. „Začíná se konečně hýbat i Česká republika, takže dnes máme naději, že možná česká vláda skončí jako ta polská. Není ale jisté, že se to povede, i když se dějí dobré věci. Dějí se i zlé. Každý den do Evropy proudí tisíce islámských bojovníků, každý den česká byrokracie pracuje na tom, aby zničila svobodu projevu a lidem odebrala zbraně. Státní sdělovací prostředky vysílají nepravdy a pokoušejí se zlomit odpor lidu,“ řekl Hampl, který neziskové společnosti označil za zrádce. „Určitě budeme muset bojovat a možná budeme umírat, ale něco za to dostaneme – svobodný život pro nás a pro naše děti. To vůbec není málo,“ uzavřel své vystoupení Hampl.

Luboš Král, jihomoravský koordinátor Bloku proti islámu, vidí problém v tom, že česká vláda a politici nedělají to, proč byli zvoleni. Někteří se snaží vnutit společnosti multikulturní pojetí, politická korektnost je podle Krále jen manipulace a jde vlastně o novou cenzuru. „Musíme se emancipovat jako svobodní občané, musíme citlivěji vnímat, co politici říkají a co dělají, a podle toho je soudit. A v příštích letech volit jen ty lidi, kteří to myslí s touto zemí vážně. Musíme se vrátit k základům demokratické společnosti,“ řekl Luboš Král.

K řečníkům se připojil i poslanec Martin Lank a uvedl, že jsme všichni odpovědní za to, že český stát neohrozíme: „Český stát je náš stát a z toho, jak v něm budeme žít, se nebudeme zodpovídat ani Evropské unii, ani jiné instituci, ale jen památce našich předků a budoucnosti našich dětí,“ řekl v Brně Lank a zdůraznil, že máme ještě naději. Akci zakončili všichni řečníci zpěvem státní hymny.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: David Daniel

JUDr. Ondřej Veselý byl položen dotaz

Pane Judr.Veselý,

jak vám mohou dnes věřit občané jako levici ? Nu a tak jdou na ty demonstrace s těmito jak jste napsal "Dezoláti " z levice krom slov napsaných na PL, dnes není vidět jiná snaha. Nebo si myslíte, že současná vláda se bude řídit vašimi doporučeními ? Byla jsem vašim voličem a mnoho mých známých, vá...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladý Stropnický vystoupil: Liberálové? Obslužná třída velkého byznysu. Mluví o Tchaj-wanu, ale ve skutečnosti...

23:04 Mladý Stropnický vystoupil: Liberálové? Obslužná třída velkého byznysu. Mluví o Tchaj-wanu, ale ve skutečnosti...

„Dopředu naplánovaný podvod na voličích.“ Tak hodnotí Matěj Stropnický snahu miliardáře Jana Barty r…