Nikdo nepadne, slíbili jsme to. Pojďte k volbám, chce SPOLU. Ale pak promluvil Babiš

23.09.2022 11:50 | Zprávy

Dnes ve 14 hodin se otevřou volební místnosti a začnou komunální volby. Zároveň s nimi proběhne v některých obvodech i první kolo voleb senátních. Jednotlivé strany, hnutí a koalice proto využívají poslední příležitosti k tomu, aby přízeň voličů obrátili na svoji stranu, nebo je alespoň přiměly se voleb zúčastnit. Se svojí výzvou voličům přispěchala vládní koalice SPOLU i hnutí ANO.

Nikdo nepadne, slíbili jsme to. Pojďte k volbám, chce SPOLU. Ale pak promluvil Babiš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisková konference k představení kandidátů koalice Spolu do senátních voleb a podpis memoranda o spolupráci

„Dnes je důležitý den! Začínají komunální a senátní volby,“ píše se na twitterovém účtu ODS v úvodu příspěvku, který tam strana dnes umístila.

„Dejte, prosím, hlas demokratickým stranám! Nedovolme extremistům a populistům hazardovat s naší zemí! V těžkých dobách volte SPOLU,“ pokračuje text apelem na to, koho mají voliči volit.

Vše je doplněno videem, který spolu natočili předsedové všech tří koaličních stran sdružených v koalici SPOLU.

„Milí přátelé, dnes je důležitý den,“ říká v úvodu celého videa premiér České republiky a předseda ODS Petr Fiala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: MaA

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trestní oznámení na Turka: Jak Rychlíková volala jeho blízké

20:15 Trestní oznámení na Turka: Jak Rychlíková volala jeho blízké

Europoslanec Filip Turek čelí trestnímu oznámení kvůli obviněním z domácího násilí, vyhrožování i zn…