„Na mě vlastně probíhá kontinuální kampaň, vlastně od začátku ledna. Napřed šlo o korunové dluhopisy, které vydal ministr Kalousek a pan premiér s nimi souhlasil. Pak to byly moje příjmy a nakonec to byl novinář, který byl na mě nasazen. Nevím, jak by se cítili občané, kdyby měli štěnici v kuchyni. To jsou praktiky, které jsme tu měli v únoru v roce 1948. Sledování a šmírování. Já mám takové podezření, že pan ministr Chovanec zneužívá nějakou agenturu. Samozřejmě, že na to důkazy nemám, ale je strašně zajímavé, že se ty nahrávky objevují zrovna teď,“ podivoval se Babiš.
K čemukoliv, co zaznělo na nahrávkách s novinářem Markem Přibilem, se Babiš odmítá vyjadřovat.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


